Turystyka i wynajem sprzętu
Rejsy wycieczkowe

Rejsy wycieczkowe, to również domena firmy z Łodzi, która od wielu lat, organizuje profesjonalne wyprawy oraz obozy, zarówno dla młodzieży szkół średnich, jak i studentów. Co ważne - przed każdym z turnusów, stan techniczny jachtów, jest sprawdzany przez inspektora Polskiego Związku Żeglarskiego. W ofercie znajdują się m.in. rejsy Gib Sea 442 - s/y Sunny (po Bałtyku i Chorwacji), obozy żeglarskie - szkoleniowe oraz rejsy żeglarskie (młodzieżowe, szkoleniowe, studenckie - po Wielkich Jeziorach Mazurskich).

rejsy dla firm

Szukasz wyjątkowego pomysłu na stworzenie niesamowitej imprezy dla Twoich pracowników, która zapadnie w ich pamięci na długi czas? Zgłoś się do nas i wybierz rejsy dla firm po największej rzece naszego kraju – Wiśle! W zależności od upodobań, zapraszamy Cię na statek lub katamaran, gdzie z pewnością będziecie mogli wypocząć, spędzić razem czas i zjeść pyszne posiłki w naszej wodnej restauracji.

Nowe domki holenderskie sprzedaż

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres, jeśli chodzi o używane i nowe domki holenderskie. Sprzedaż tych mobilnych budyneczków to główne działanie prowadzone przez firmę. Dzięki niej, każdy może kupić odpowiedni budynek, który będzie mógł postawić na działce bądź kempingu. W wyposażeniu często mieści się instalacja wodna oraz grzewcza.

Hotel Dal

Hotel Dal w Kielcach zaprasza gości do wypoczynku w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach. Wszystkim odwiedzającym możemy zaoferować przytulne pokoje i obsługę przez profesjonalny personel, gotowy spełnić wszystkie potrzeby. Wybierz ofertę naszego hotelu - jesteśmy pewni, że pobyt u nas będzie dla Ciebie udany.

Sylwester w górach

Gdzie spędzisz nowy rok? Byłeś już nad morzem a chcesz spróbować czegoś nowego? Dobrym pomysłem jest sylwester w górach! Wyjątkowy pakiet pobytowy znajdziesz na naszej stronie! W naszym hotelu w Białce Tatrzańskiej możesz cieszyć się pięknym widokiem i dobrym towarzystwem Twoich znajomych. Sprawdź naszą ofertę!

Weekend spa w górach

Zainwestuj w odpoczynek oraz relaks - pozwól sobie na wspaniały weekend SPA w górach, który z pewnością odpowie na Twoje wszelkie potrzeby, czy wymagania. Jesteśmy tu właśnie po to, abyś spędził wakacje swojego życia, w bardzo korzystnych cenach i luksusowych warunkach! Zapraszamy do rezerwacji miejsc noclegowych.

© www.zamekdebno.pl.