Turystyka i wynajem sprzętu
Rejsy wycieczkowe

Rejsy wycieczkowe, to również domena firmy z Łodzi, która od wielu lat, organizuje profesjonalne wyprawy oraz obozy, zarówno dla młodzieży szkół średnich, jak i studentów. Co ważne - przed każdym z turnusów, stan techniczny jachtów, jest sprawdzany przez inspektora Polskiego Związku Żeglarskiego. W ofercie znajdują się m.in. rejsy Gib Sea 442 - s/y Sunny (po Bałtyku i Chorwacji), obozy żeglarskie - szkoleniowe oraz rejsy żeglarskie (młodzieżowe, szkoleniowe, studenckie - po Wielkich Jeziorach Mazurskich).

Hotel Pisz

Wybierając się na wakacje na mazury stajemy przed wyborem: hostel czy hotel. Pisz to z pewnością jedno z takich miast, w których nie brakuje miejsc noclegów zarówno dla bogatszych turystów jak i biednych studentów, dla których z pewnością alternatywę nie jest hotel. Mazury dają możliwości noclegu w szerokiej gamie.

Sudety noclegi z wyżywieniem

Oferta przygotowana przez naszych specjalistów z pewnością trafi w Twój gust, potrzeby oraz oczekiwania! Chata Morgana to miejsce, w którym spędzisz bezpieczne, spokojne i przytulne noclegi z wyżywieniem w Sudetach. Po ciekawych wycieczkach górskich będziesz mógł zrelaksować się w naszym ośrodku, przy wspaniałym ogniu i pysznym jedzeniu.

rejsy dla firm

Szukasz wyjątkowego pomysłu na stworzenie niesamowitej imprezy dla Twoich pracowników, która zapadnie w ich pamięci na długi czas? Zgłoś się do nas i wybierz rejsy dla firm po największej rzece naszego kraju – Wiśle! W zależności od upodobań, zapraszamy Cię na statek lub katamaran, gdzie z pewnością będziecie mogli wypocząć, spędzić razem czas i zjeść pyszne posiłki w naszej wodnej restauracji.

Restauracja hotelowa Śląsk

Serdecznie przedstawiamy Państwu miejsce wyjątkowe, z niepowtarzalną atmosferą i wytwornym jedzeniem. Jest to nasza elegancka restauracja hotelowa na Śląsku. W menu znajdą Państwo fantastyczne potrawy, które zachwycą każdego. To prawdziwa uczta dla podniebienia, ale również dla oczu. W naszej restauracji bowiem dbamy nie tylko o aspekt kulinarny, ale również o przyjemną i romantyczną atmosferę. Zapraszamy do spędzenia u nas kilku miłych chwil.

Hotel na mazurach

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji, jaką kieruje do Państwa nasz wyjątkowy hotel na Mazurach. Pod trzema gwiazdkami czekają na Państwa liczne atrakcje obejmujące między innymi atrakcyjne centrum SPA oraz elegancką restaurację. Posiadamy również ofertę dla klientów biznesowych obejmującą kompleksowo wyposażone w sprzęt audiowizualny sale konferencyjne. Jest to propozycja, którą nasz hotel na Mazurach może się poszczycić. Zapraszamy! Przyjedź i sprawdź sam, jakie atrakcje oferujemy naszym gościom.

© www.zamekdebno.pl.