Turystyka i wynajem sprzętu
Rejsy wycieczkowe

Rejsy wycieczkowe, to również domena firmy z Łodzi, która od wielu lat, organizuje profesjonalne wyprawy oraz obozy, zarówno dla młodzieży szkół średnich, jak i studentów. Co ważne - przed każdym z turnusów, stan techniczny jachtów, jest sprawdzany przez inspektora Polskiego Związku Żeglarskiego. W ofercie znajdują się m.in. rejsy Gib Sea 442 - s/y Sunny (po Bałtyku i Chorwacji), obozy żeglarskie - szkoleniowe oraz rejsy żeglarskie (młodzieżowe, szkoleniowe, studenckie - po Wielkich Jeziorach Mazurskich).

rejsy dla firm

Szukasz wyjątkowego pomysłu na stworzenie niesamowitej imprezy dla Twoich pracowników, która zapadnie w ich pamięci na długi czas? Zgłoś się do nas i wybierz rejsy dla firm po największej rzece naszego kraju – Wiśle! W zależności od upodobań, zapraszamy Cię na statek lub katamaran, gdzie z pewnością będziecie mogli wypocząć, spędzić razem czas i zjeść pyszne posiłki w naszej wodnej restauracji.

Nowe domki holenderskie sprzedaż

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres, jeśli chodzi o używane i nowe domki holenderskie. Sprzedaż tych mobilnych budyneczków to główne działanie prowadzone przez firmę. Dzięki niej, każdy może kupić odpowiedni budynek, który będzie mógł postawić na działce bądź kempingu. W wyposażeniu często mieści się instalacja wodna oraz grzewcza.

Hotel Dal

Hotel Dal w Kielcach zaprasza gości do wypoczynku w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach. Wszystkim odwiedzającym możemy zaoferować przytulne pokoje i obsługę przez profesjonalny personel, gotowy spełnić wszystkie potrzeby. Wybierz ofertę naszego hotelu - jesteśmy pewni, że pobyt u nas będzie dla Ciebie udany.

Kaszuby atrakcje

Nasz hotel zajmuje się między innymi organizowaniem imprez rodzinnych, spotkań biznesowych oraz integracją dla firm, która cieszy się coraz większą popularnością. Znakomicie wyposażony ośrodek i restauracja, świetna lokalizacja w sercu Kaszub oraz liczne atrakcje - również w regionie - to cechy, dzięki którym nasza propozycja cieszy się uznaniem gości. Zapraszamy!

Sylwester w górach

Gdzie spędzisz nowy rok? Byłeś już nad morzem a chcesz spróbować czegoś nowego? Dobrym pomysłem jest sylwester w górach! Wyjątkowy pakiet pobytowy znajdziesz na naszej stronie! W naszym hotelu w Białce Tatrzańskiej możesz cieszyć się pięknym widokiem i dobrym towarzystwem Twoich znajomych. Sprawdź naszą ofertę!

© www.zamekdebno.pl.