Apteki, lekarze
Poradnia endokrynologiczna Bielsk Podlaski

Prywatna przychodnia AlfaMed - Specjalistyczne Poranie Lekarskie skupia specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Prowadzimy gabinet pediatry, internisty, gastrologa, urologa, okulisty, endokrynologa, kardiologa dziecięcego i innych. Rejestracja telefoniczna. Numer dostępny na stronie, w dziale Kontakt.

album na zdjęcia z chrztu

Album na zdjęcia musi cechować się wytrzymałością i elegancją. Każdy dostępny w naszej ofercie album na zdjęcia spełnia te oczekiwania. Nasze albumy będą estetyczną oprawą dla zdjęć komunijnych oraz zdjęć z chrztu. Nasza firma oferuje Państwu jedynie produkty najwyższej jakości. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Galeria sztuki współczesnej

Piękne obrazy są ekskluzywną ozdobą dystyngowanych pomieszczeń. Dlatego warto w nie inwestować. Nasza galeria sztuki współczesnej zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! Można u nas zobaczyć dzieła znanych lub dobrze się zapowiadających artystów. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Sesje zdjęciowe Białystok

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na profesjonalne sesje zdjęciowe, świadczone na terenie Białegostoku. Wykonuję zdjęcia rodzinne czy brzuszkowe, które zawsze ukazują najważniejsze chwile. Stawiam na miłą atmosferę podczas sesji i satysfakcjonujące efekty końcowe. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz współpracy...

Zawieszki świąteczne

Małe karteczki dołączane do prezentów cieszą. Od razu widać, że ktoś bardzo się postarał dbając o takie szczegóły, jak ozdoba do upominku. Nasz sklep internetowy oferuje zawieszki świąteczne w różnych wzorach i kolorach. To kawałek kolorowego zdobionego papieru, na którym możesz wpisać życzenia lub imię obdarowanej osoby.

Malowanie portretów

Przedstawienie bliskiej osoby na obrazie może być niebanalnym pomysłem na prezent. Malowanie portretów olejnych pozwala wydobyć głębię kolorów i zaakcentować określone cechy. Obrazy na indywidualne zamówienie przywołują piękne emocje, dlatego wykorzystywane są często do upamiętnienia uroczystości ślubnych, urodzin czy rocznic.

Sesje biznesowe

Firma Duet-Foto to profesjonalne studio fotografii artystycznej, w której wykonywane są najlepsze zdjęcia! Proponujemy zarówno sesje biznesowe, dziecięce, czy ślubne. Zapraszamy wszystkie osoby, doceniające prawdziwe piękno, do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dziś! To inwestycja w najwyższą jakość...

Wakacyjny kurs rysunku

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których wykonywana praca jest również życiową pasją. Mako Academy zlokalizowane w Poznaniu, proponuje wszystkim tym, którzy postanowili związać swoją przyszłość ze sztuką, profesjonalne kursy rysunku. Oferujemy solidne i gruntowne przeanalizowanie różnorodnych technik malarskich i przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia artystyczne oraz architektoniczne. Naszym uczniom cierpliwie wyjaśniamy kwestie związane z doborem medium, postrzeganiem przestrzeni oraz światła. Zapraszamy również dzieci na wakacyjny kurs rysunku.

Galeria obrazów i dzieł sztuki

Zapraszamy do naszego świata, w którym piękno łączy się z codziennością. W naszej firmie specjalizującej się w sprzedaży atrakcyjnych dla oka wyrobów, każdy dzień to nowa szansa na odkrywanie piękna. Nasza galeria obrazów i dzieł sztuki oferuje Ci unikalne doświadczenie niespotkane nigdzie indziej. Znajdziesz tutaj prawdziwe skarby, począwszy od klasycznych malowideł, przez nowoczesne instalacje, po niepowtarzalne rzeźby.

Zdjęcie dyplomowe

Egzaminy końcowe zbliżają się wielkimi krokami? Zanim otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkoły, koniecznie musisz wyrobić zdjęcie dyplomowe, które powinno prezentować się naturalnie, elegancko i jednocześnie profesjonalnie. Firma podczas fotografowania dba o pełne zaangażowanie i bezstresową atmosferę.

© www.zamekdebno.pl.