Apteki, lekarze
Poradnia endokrynologiczna Bielsk Podlaski

Prywatna przychodnia AlfaMed - Specjalistyczne Poranie Lekarskie skupia specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Prowadzimy gabinet pediatry, internisty, gastrologa, urologa, okulisty, endokrynologa, kardiologa dziecięcego i innych. Rejestracja telefoniczna. Numer dostępny na stronie, w dziale Kontakt.

album na zdjęcia z chrztu

Album na zdjęcia musi cechować się wytrzymałością i elegancją. Każdy dostępny w naszej ofercie album na zdjęcia spełnia te oczekiwania. Nasze albumy będą estetyczną oprawą dla zdjęć komunijnych oraz zdjęć z chrztu. Nasza firma oferuje Państwu jedynie produkty najwyższej jakości. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Galeria sztuki współczesnej

Piękne obrazy są ekskluzywną ozdobą dystyngowanych pomieszczeń. Dlatego warto w nie inwestować. Nasza galeria sztuki współczesnej zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! Można u nas zobaczyć dzieła znanych lub dobrze się zapowiadających artystów. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Sesje zdjęciowe Białystok

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na profesjonalne sesje zdjęciowe, świadczone na terenie Białegostoku. Wykonuję zdjęcia rodzinne czy brzuszkowe, które zawsze ukazują najważniejsze chwile. Stawiam na miłą atmosferę podczas sesji i satysfakcjonujące efekty końcowe. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz współpracy...

Rośliny lecznicze

Na stronie zamieszczamy artykuły na temat ziół, a także ich potencjalnym wpływie na nasze zdrowie. Rośliny lecznicze mogą znaleźć zastosowanie w kuchni. Warto zwrócić uwagę na czosnek niedźwiedzi, goździki i rozmaryn, kwiaty czarnego bzu czy stokrotki - można z nich przyrządzić desery, sałatki czy podpłomyki, czyli placki.

Meble vintage Warszawa

Dostępne w naszej ofercie produkty zachwycają niebanalnym wzornictwem oraz jedyną w swoim rodzaju kolorystyką. Firma Thymka Studio z Warszawy poleca meble vintage. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, łączących minimalistyczny charakter stali z surowością gładkiego drewna. Materiały obiciowe w stylu retro idealnie wpasują się w wystrój loftu lub eleganckiego mieszkania.

Fantastyka naukowa

W naszej księgarni przygotowaliśmy propozycję specjalnie dla tych, którzy kochają mroczne opowieści o przyszłości i kosmicznych podróżach. "Turkus i purpura" to polska fantastyka naukowa - książka jest wypełniona wartką akcją, politycznymi intrygami pomiędzy galaktycznymi frakcjami oraz barwnymi opisami pozaziemskich technologii.

Zawieszki świąteczne

Małe karteczki dołączane do prezentów cieszą. Od razu widać, że ktoś bardzo się postarał dbając o takie szczegóły, jak ozdoba do upominku. Nasz sklep internetowy oferuje zawieszki świąteczne w różnych wzorach i kolorach. To kawałek kolorowego zdobionego papieru, na którym możesz wpisać życzenia lub imię obdarowanej osoby.

Książki fantasy

Interesują Cię takie tematy jak: wampiryzm, magia, smoki, duchy i nekromancja? Sięgnij po książki fantasy poruszające wybrane dziedziny. Polecamy szczególnie egzemplarze od polskich autorów, m.in. Andrzeja Ziemiańskiego, Jacka Piekary, Andrzeja Sapkowskiego i Mai Lidii Kossakowskiej. W katalogu produktów internetowego sklepu Foksal, wysokie miejsce zajmują również dzieła pochodzące z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, m.in. Saga o Ludziach Lodu. Zachęcamy do składania zamówień online - szybkie realizacje.

© www.zamekdebno.pl.