Technologia, internet, komunikac
Frezy trzpieniowe

Jeżeli poszukujesz specjalistycznych sprzętów i narzędzi z branży przemysłowej, MM Tools to sklep dla ciebie. Posiadamy wszystkie potrzebne narzędzia do warsztatu, łącznie z imadłami, miernikami, dalmierzami laserowymi czy frezami trzpieniowymi. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i profesjonalną dostawę towarów.

Oświetlenie hal sportowych

Wśród rozwiązań, oferowanych naszym klientom, znajduje się także szeroki wachlarz produktów, obejmujących oświetlenie hal sportowych. Artykuły te charakteryzują się przede wszystkim silnym światłem i odpowiedniej barwie, jak również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to szczególnie ważne w przypadku dyscyplin, w których używa się piłki czy krążka.

JD Edwards

Jeśli szukasz funkcjonalnych rozwiązań dla Twojego biznesu, nasze oprogramowanie JD Edwards doskonale się sprawdzi. Posiada ono ponad 80 wbudowanych modułów aplikacyjnych, co pozwala na pełne zarządzanie zasobami w firmie. Ponadto nasza inteligentna platforma pozwala także na wewnętrzny, elektroniczny obieg dokumentów.

Agregaty malarskie

Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych do domu oraz zakładu przemysłowego, między innymi wideodomofonów, wentylatorów oraz opraw LED. Polecamy również agregaty malarskie, dostępne w wersji z wózkiem i stojakiem lub w formie pistoletu. W zależności od modelu, urządzenia natryskowe sprawdzają się zarówno do rozprowadzania farb na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia.

Formy wtryskowe

Posiadamy bardzo szerokie spektrum możliwości technicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie niemal zawsze w pełni dostosować się do indywidualnych wymagań każdego konkretnego klienta. Bez względu na to, czy wykonujemy formy wtryskowe, wykrojniki, czy jakiekolwiek inne narzędzia - zawsze realizujemy je tak jak należy.

Opakowania doypack ze struną

Powszechnie wykorzystywane są w przemysłach spożywczym i chemicznym - opakowania doypack ze struną używane są w niemal każdym domu. Możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania daje pewność, że płyn lub proszek znajdujący się w nim, zachowa świeżość przez długi czas. Szczelne zapięcie chroni także wnętrze przed wilgocią i zabezpiecza przed wylaniem lub wysypaniem się zawartości.

Inteligentny dom Szczecin

Budynek wyposażony w inteligentne instalacje pozwala realizować nawet najbardziej nietypowe funkcje i zadania. Zapewniamy w pełni unikalne połączenie rozmaitych podsystemów w domu - instalacja elektryczna będzie odtąd monolitem, który zadziwi Cię swoimi możliwościami. W celu poznania szczegółów, zapraszamy na naszą stronę! Inteligentny dom pozwali nie tylko na wygodę użytkowania, ale również na obniżenie rachunków!

układnice magazynowe

Wśród naszych usług z obszaru urządzeń do transportu bliskiego znajdują się także układnice magazynowe, czyli mechanizmy poruszające się po szynach. Nasza firma posiada doświadczenie w projektowaniu, montażu i instalacji tego typu urządzeń do podnoszenia, transportu i odkładania produktów. W razie potrzeby, nasz zespół zajmuje się także naprawą i konserwacja tych instalacji szynowych.

Sklepy internetowe

Kluczowe dla powodzenia firmy na nowoczesnym rynku jest odpowiednio dobrany sklep internetowy tak aby był efektywny i stosował nowoczesne rozwiązania, dlatego na popularności zyskują w ostatnim okresie oprogramowanie dla małego biznesu. Najlepsze projektowanie sklepów internetowych oferuje firma CStore. Sprawdź naszą ofertę i przetestuj za darmo.

Producent zniczy

Chcąc upamiętnić osobę, która już na zawsze odeszła z tego świata, warto sięgnąć po produkty, dzięki którym możliwe będzie piękne ozdobienie jej nagrobka. Gloss to hurtownia szkła i producent zniczy z tego właśnie surowca, które dzięki wielu rozmiarom i wzorom będą wyjątkowo prezentowały się na każdym grobie.

Łańcuchy

W naszej ofercie zajmujemy się sprzedażą systemów do transportu podwieszanego wykorzystywanego w przemyśle. Nasze łańcuchy usprawniają procesy produkcyjne, sprzyjają uzyskaniu większej wydajności i oszczędności miejsca magazynowego. Nasze produkty dzielą się na przenośniki jednotorowe i dwutorowe typu A i B.

Zabezpieczenie danych osobowych

Świadczymy usługi związane z ochroną informacji przetwarzanych w firmie, w których skład wchodzi zabezpieczenie danych osobowych. W celu zapewnienia stabilnego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa, oferujemy m. in. prowadzenie testów penetracyjnych oraz szkoleń IT,pomagających poszerzyć wiedzę na temat zagrożeń internetowych.

Komponenty do gastronomii Inox

Do wózków, ruchomych stołów, a także przesuwalnych blatów czy na wyposażenie zmywaka bądź kuchni - zestawy kołowe przyspieszają i ułatwiają pracę. Nasze komponenty do gastronomii producenta Inox to skrętne koła wyposażone w hamulec, który może zarówno uniemożliwić jazdę, jak również tylko zablokować możliwość zakręcania.

oprawy uliczne

Wszyscy mieszkańcy mają prawo do bezpiecznego przemieszczania się po swojej miejscowości - zwłaszcza w godzinach wieczornych. Oprawy uliczne led, jakie proponujemy w asortymencie naszego sklepu to bardzo wydajne lampy i żarówki, które zapewnią wydajne światło, a przy tym pozwolą oszczędzić wiele energii.

Autocad

Nasze oprogramowanie AutoCAD to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, innowacyjność oraz niezawodność. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dostarczamy naszym klientom wyłącznie najlepsze programy na rynku. Ten system polecamy szczególnie inżynierom zajmującym się projektowaniem mechanicznym, którzy chcą przyspieszyć i udoskonalić wykonane prace. Zapraszamy na stronę internetową - znajdziesz tam więcej informacji na temat naszej oferty oraz pozostałe programy.

Montaż pompy ciepła

W naszym asortymencie, jaki zaprezentowany został na naszej stronie internetowej znajdziecie miedzy innymi najlepsze pompy ciepła. Dzięki ich funkcjonalności możliwe jest zapewnienie utrzymywania właściwej temperatury wody w łazienkach czy kuchniach naszych klientów. Oferujemy Wam nie tylko szeroki wybór rozwiązań, ale także możliwość skorzystania z montażu oraz najlepszych cen.

© www.zamekdebno.pl.