Edukacja i nauka
Gloker - dobra szkoła wizażu

W Szkołach Policealnych Gloker w Poznaniu mieści się dobra szkoła wizażu. Zapisz się na nasz kurs kwalifikacyjny i zostań dobrą makijażystką. Poznasz tajniki doboru kolorów i odpowiednie techniki korygowania kształtu twarzy za pomocą cieni i różu. Praca w salonach urody czeka na ciebie. Zapisz się już dziś.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajrzyj na naszą stronę i jeszcze dziś zapisz swoje pociechy na dodatkowe warsztaty z Bricks 4 Kidz. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Do nauki poprzez zabawę wykorzystujemy popularne klocki LEGO, dzięki którym możliwe jest zbudowanie prawdziwego, poruszającego się robota. Z nami rozbudzisz w maluszkach chęć wiedzy oraz ciekawość świata!

kursy rozwoju osobistego

Pewność siebie, komunikatywność, asertywność, motywacja - czynniki, od których zależy nasze szczęście w życiu zawodowym i prywatnym można wymieniać bez końca. Oferujemy szkolenia interpersonalne i kursy rozwoju osobistego prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Dzięki nim dowiesz się, jak własne doświadczenia i umiejętności wykorzystać, tak, by osiągnąć sukces.

Pomoce naukowe

Nasza firma oferuje rewelacyjne pomoce naukowe i dydaktyczne, dzięki którym nauczanie będzie efektywniejsze. Plansze edukacyjne, bryły geometryczne, gry edukacyjne, rzutniki, antyramy, sztalugi, sprzęt sportowy - to wszystko tylko część naszej bogatej oferty. Dzięki niej młody człowiek będzie się chętnie uczył nowych rzeczy. Wszystkie nasze produkty, takie jak plansze edukacyjne, książki, czy nawet nagłośnienie, są skonstruowane tak, by pomagać w nauce. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich poziomów szkół.

© www.zamekdebno.pl.