Edukacja i nauka
Gloker - dobra szkoła wizażu

W Szkołach Policealnych Gloker w Poznaniu mieści się dobra szkoła wizażu. Zapisz się na nasz kurs kwalifikacyjny i zostań dobrą makijażystką. Poznasz tajniki doboru kolorów i odpowiednie techniki korygowania kształtu twarzy za pomocą cieni i różu. Praca w salonach urody czeka na ciebie. Zapisz się już dziś.

szkoła policealna

Wiedza teoretyczna niekoniecznie musi gwarantować fach w ręku. My jednak postaraliśmy się stworzyć taką ofertę kształcenia, która pozwoli zdobyć umiejętności oraz odpowiednie przygotowanie do zawodu. CKD Edukacja to miejsce dla tych, którzy cenią praktyczność oraz rzetelność. Nasza szkoła policealna przygotowuje do takich zawodów jak: technik masażysta, asystentka stomatologii.

Podesty przegubowe Wrocław

Dokształcanie się w kierunku pracy, którą obecnie wykonujemy, jest niezmiernie istotne. Pozwala nam na poszerzenie kompetencji, by nasz szef miał wykwalifikowanych podwładnych. Dlatego też nasza strona oferuje różne kursy na podnośniki m.in. na podesty przegubowe. Kursy odbywają się na terenie Wrocławia.

Coaching

Skutecznym wsparciem dla menadżerów w Twojej firmie będą nasze szkolenia. Mogą dzięki nim poprawić swoje kompetencje oraz nauczyć się różnych technik zarządzania zespołem i rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Coaching biznesu to spotkania oparte o wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Możesz przekonać się o tym już teraz!

Kurs pedagogiczny instruktor praktycznej nauki zawodu

Mamy dla Państwa kurs pedagogiczny, który pozwoli rozpocząć pracę jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Program obejmuje podstawy psychologii czy też metodyki. Zajęcia prowadzimy w trybie online za pomocą platformy e-learningowej. Kończą się egzaminem potwierdzającym nabytą w trakcie 48 godzin wiedzę wraz z umiejętnościami.

Kursy finansowe

Jeśli masz problemy z sensownym i odpowiednim zarządzaniem pieniędzmi, nie potrafisz pozbyć się zadłużenia lub zacząć zarabiać więcej, warto abyś zapisał się na odpowiednie szkolenie. Jako coach i przedsiębiorca prowadzę kursy finansowe, na których nauczę Cię, jak wykorzystywać Twoje mocne strony podczas dysponowania pieniędzmi.

© www.zamekdebno.pl.