Edukacja i nauka
Gloker - dobra szkoła wizażu

W Szkołach Policealnych Gloker w Poznaniu mieści się dobra szkoła wizażu. Zapisz się na nasz kurs kwalifikacyjny i zostań dobrą makijażystką. Poznasz tajniki doboru kolorów i odpowiednie techniki korygowania kształtu twarzy za pomocą cieni i różu. Praca w salonach urody czeka na ciebie. Zapisz się już dziś.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajrzyj na naszą stronę i jeszcze dziś zapisz swoje pociechy na dodatkowe warsztaty z Bricks 4 Kidz. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Do nauki poprzez zabawę wykorzystujemy popularne klocki LEGO, dzięki którym możliwe jest zbudowanie prawdziwego, poruszającego się robota. Z nami rozbudzisz w maluszkach chęć wiedzy oraz ciekawość świata!

Agencja pracy

Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy Folga. zajmuje się rekrutacją pracowników z Ukrainy, Gruzji czy Białorusi, zapewniając pełną obsługę całego procesu, organizując m. in. całą niezbędną dokumentację i pozwolenia.

kursy rozwoju osobistego

Pewność siebie, komunikatywność, asertywność, motywacja - czynniki, od których zależy nasze szczęście w życiu zawodowym i prywatnym można wymieniać bez końca. Oferujemy szkolenia interpersonalne i kursy rozwoju osobistego prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Dzięki nim dowiesz się, jak własne doświadczenia i umiejętności wykorzystać, tak, by osiągnąć sukces.

Usługi BHP

W skład naszej firmy wchodzi zespół specjalistów, którzy oferują kompleksowe usługi BHP. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Tutaj również realizujemy usługi BHP w zakresie: okresowe i wstępne szkolenia BHP, audyt, kontrolę stanu miejsca pracy, ocena ryzyka zawodowego, pomoc podczas postępowania powypadkowego, doradztwo w zakresie aktualnych przepisów BHP, badania środowiskowe i wiele innych. Nasze usługi BHP wykonujemy w Warszawie i nie tylko. Zapraszamy serdecznie do skorzystania!

Pomoce naukowe

Nasza firma oferuje rewelacyjne pomoce naukowe i dydaktyczne, dzięki którym nauczanie będzie efektywniejsze. Plansze edukacyjne, bryły geometryczne, gry edukacyjne, rzutniki, antyramy, sztalugi, sprzęt sportowy - to wszystko tylko część naszej bogatej oferty. Dzięki niej młody człowiek będzie się chętnie uczył nowych rzeczy. Wszystkie nasze produkty, takie jak plansze edukacyjne, książki, czy nawet nagłośnienie, są skonstruowane tak, by pomagać w nauce. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich poziomów szkół.

© www.zamekdebno.pl.