Edukacja i nauka
Gloker - dobra szkoła wizażu

W Szkołach Policealnych Gloker w Poznaniu mieści się dobra szkoła wizażu. Zapisz się na nasz kurs kwalifikacyjny i zostań dobrą makijażystką. Poznasz tajniki doboru kolorów i odpowiednie techniki korygowania kształtu twarzy za pomocą cieni i różu. Praca w salonach urody czeka na ciebie. Zapisz się już dziś.

szkoła policealna

Wiedza teoretyczna niekoniecznie musi gwarantować fach w ręku. My jednak postaraliśmy się stworzyć taką ofertę kształcenia, która pozwoli zdobyć umiejętności oraz odpowiednie przygotowanie do zawodu. CKD Edukacja to miejsce dla tych, którzy cenią praktyczność oraz rzetelność. Nasza szkoła policealna przygotowuje do takich zawodów jak: technik masażysta, asystentka stomatologii.

Coaching

Skutecznym wsparciem dla menadżerów w Twojej firmie będą nasze szkolenia. Mogą dzięki nim poprawić swoje kompetencje oraz nauczyć się różnych technik zarządzania zespołem i rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Coaching biznesu to spotkania oparte o wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Możesz przekonać się o tym już teraz!

Kursy finansowe

Jeśli masz problemy z sensownym i odpowiednim zarządzaniem pieniędzmi, nie potrafisz pozbyć się zadłużenia lub zacząć zarabiać więcej, warto abyś zapisał się na odpowiednie szkolenie. Jako coach i przedsiębiorca prowadzę kursy finansowe, na których nauczę Cię, jak wykorzystywać Twoje mocne strony podczas dysponowania pieniędzmi.

© www.zamekdebno.pl.