Gastronomia
Farsz

Farsz grzybowy, króluje na polskich stołach zwłaszcza w okresach świąt grudniowych, ale wiele osób tęskni za jego smakiem cały rok. Dlatego oferujemy Państwu wyborny farsz z pysznych grzybów leśnych lub farsz z pieczarek. W naszej ofercie znajdą Państwo bowiem produkty spożywcze, pochodzące z runa leśnego.

Oferta urządzeń chłodzących

Przedsiębiorstwo Probox od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy wyposażenia dla sklepów i punktów gastronomicznych. Największym powodzeniem w naszej ofercie cieszą się lady chłodnicze, które utrzymując towary w obniżonej temperaturze zapewniają im dłuższą świeżość i atrakcyjny wygląd. Szklane witryny pozwalają na ekspozycję produktów.

Meble ze stali nierdzewnej

Firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Proponowane są takie meble ze stali nierdzewnej, jak szafy chłodnicze, kuchnie elektryczne, witryny cukiernicze, a także krajalnice półautomatyczne do wędlin. Przygotowane zostały również kotły oraz rożen jednorzędowy.

Szafa chłodnicza

W naszej ofercie dla przedsiębiorców gastronomicznych znajdziesz produkt taki jak: szafa chłodnicza. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na uszkodzenia. Jest to urządzenie niezwykle trwałe i solidne. Dzięki temu wielu naszych klientów, doceniło nasze zaangażowanie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Proponowana przez nas szafa chłodnicza dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Kartony producent

Odpowiednie opakowanie ładunku to podstawa jego bezpieczeństwa, dlatego nasze wysokiej jakości taśmy z nadrukiem czy opakowania foliowe cieszą się taką popularnością. Oferujemy szereg produktów, z których każdy najlepiej spełnia swe funkcje. Wybierając nasze produkty, kartony czy folię stretch, na pewno się nie zawiedziesz.

Akcesoria cukiernicze

Spraw, by Twoje kulinarne przygody weszły na wyższy poziom. Nasz sklep oferuje akcesoria cukiernicze, dzięki którym wypieki staną się ciekawe i ich przygotowywanie będzie samą przyjemnością. W związku z tym, nie zwlekaj i powiększ asortyment swojej kuchni o nasze foremki, rękawy i wałki do ciasta. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

© www.zamekdebno.pl.