Gastronomia
Farsz

Farsz grzybowy, króluje na polskich stołach zwłaszcza w okresach świąt grudniowych, ale wiele osób tęskni za jego smakiem cały rok. Dlatego oferujemy Państwu wyborny farsz z pysznych grzybów leśnych lub farsz z pieczarek. W naszej ofercie znajdą Państwo bowiem produkty spożywcze, pochodzące z runa leśnego.

Oferta urządzeń chłodzących

Przedsiębiorstwo Probox od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy wyposażenia dla sklepów i punktów gastronomicznych. Największym powodzeniem w naszej ofercie cieszą się lady chłodnicze, które utrzymując towary w obniżonej temperaturze zapewniają im dłuższą świeżość i atrakcyjny wygląd. Szklane witryny pozwalają na ekspozycję produktów.

opakowania z nadrukiem

Jeśli prowadzisz firmę gastronomiczną, to z pewnością wiesz dobrze, że na Twoich klientów oddziałują nie tylko Twoje potrawy, ale czasami nawet największe szczegóły. Dlatego w naszej firmie proponujemy solidne opakowania z nadrukiem. Są one niezwykle funkcjonalne, a dodatkowo mogą stanowić ciekawy sposób reklamy.

Meble ze stali nierdzewnej

Firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Proponowane są takie meble ze stali nierdzewnej, jak szafy chłodnicze, kuchnie elektryczne, witryny cukiernicze, a także krajalnice półautomatyczne do wędlin. Przygotowane zostały również kotły oraz rożen jednorzędowy.

Szafa chłodnicza

W naszej ofercie dla przedsiębiorców gastronomicznych znajdziesz produkt taki jak: szafa chłodnicza. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na uszkodzenia. Jest to urządzenie niezwykle trwałe i solidne. Dzięki temu wielu naszych klientów, doceniło nasze zaangażowanie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Proponowana przez nas szafa chłodnicza dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Krajalnice wędlin

Aby móc sprzedawać wyroby masarskie w cienkich i równych plastrach potrzebne są odpowiednie sprzęty. Oferowane przez nas krajalnice do wędlin ze stali nierdzewnej posiadają prostą regulację grubości cięcia oraz niezbędne zabezpieczenia przed skaleczeniem, a przy tym bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

Cukier trzcinowy w saszetkach

Czasami drobny dodatek jest w stanie zaważyć na intensywności smaku. Jeżeli więc pragniesz skorzystać z wyjątkowości naszych propozycji, to koniecznie sprawdź, jak wiele dla Ciebie przygotowaliśmy. Cukier trzcinowy, który znajduje się wśród wielu naszych propozycji, to okazja na wydobycie prawdziwego, zaskakującego smaku.

Kryształowe karafki

Nic nie nadaje się lepiej do dekoracji wnętrz, niż artykuły zrobione z naturalnych materiałów. Sklep internetowy ZPH Marika oferuje Państwu duży wybór luksusowych produktów wykonanych ze szkła, takich jak kryształowe karafki, kieliszki, wazony oraz misy. Te ostatnie są niezwykle eleganckie, praktyczne i przydatne.

© www.zamekdebno.pl.