Muzyka i rozrywka
Zespół coverowy

Organizując ślub, przychodzi moment, w którym należy wybrać zespół weselny. Aby zapewnić sobie doskonałą zabawę do samego rana przy swoich ulubionych rytmach (zarówno polskich, jak i zagranicznych), zapraszamy do skorzystania z usług FireBand. Szczegóły oferty znaleźć można na witrynie internetowej - zapraszamy!

VOC Szkoła - nauka śpiewu

W naszej szkole muzycznej nauka śpiewu prowadzona jest przez najlepszych nauczycieli, którzy posiadają indywidualne osiągnięcia w tej dziedzinie. Jeżeli chcesz nauczyć się śpiewać to koniecznie zapisz się do naszej szkoły. Z pewnością u nas dokonasz sporych postępów. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

Zespół muzyczny na wesele

Nasz zespół muzyczny na wesele cieszy się ogromną popularnością. Podchodzimy bowiem indywidualnie do każdego przyjęcia weselnego, nawiązujemy kontakt z gośćmi weselnymi, potrafimy poderwać do zabawy zarówno młodzież, jak i seniorów. Przykładamy wagę również do pięknej oprawy wesela - dlatego występujemy w eleganckich i oryginalnych strojach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam ten wyjątkowy dzień będzie ciepło wspominany nie tylko przez Parę Młodą, ale także przez wszystkich gości weselnych.

Tribute to the beatles

Zespół coverowy to świetny pomysł na urozmaicenie każdej imprezy. Muzycy ubrani w charakterystyczne stroje z epoki będą niezapomnianym urozmaiceniem ślubu, osiemnastych urodzin czy rocznic. Usłysz na żywo tribute band wykonujący najpopularniejsze kawałki zespołu The Beatles. Zamów koncert na życzenie już dziś!

Koszulki z nadrukiem

Marka allprints.pl powstała po to, aby wypełnić swoistą niszę, która powstała na rynku poligraficznym. Bowiem, oczywiście do tej pory firm tworzących koszulki z nadrukiem było wiele, jednakże niewiele z nich gwarantowało najwyższą jakość nie tylko tkanin, ale i samego wzornictwa tego, co zostanie naniesione na powierzchni.

© www.zamekdebno.pl.