Muzyka i rozrywka
Szachy drewniane turniejowe

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja elementów do gier planszowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się szachy drewniane turniejowe. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiału. W sprzedaży dostępne są całe zestawy lub pojedyncze elementy w różnych kolorach.

wynajem stołów

Od lat prowadzimy wypożyczalnię mebli plenerowych na różnego rodzaju wydarzenia. Z naszą pomocą, Twoja impreza okolicznościowa będzie organizacyjnym sukcesem. Oferujemy wynajem stołów, krzeseł oraz obrusów i kompletnej zastawy. Kompleksowo obsługujemy od strony logistycznej wesela, komunie, konferencje oraz branżowe targi.

Laser tag

W firmie Wielka Spluwa doskonale wiemy, co znaczy dobra zabawa pełna emocji. Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu nietuzinkowe wrażenia podczas rozgrywek laser-tag w Poznaniu. Oferujemy szereg atrakcji na urodziny dla dzieci, wieczory kawalerskie czy imprezy integracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie.

Place zabaw dla dzieci producent

Podstawą naszej oferty są atrakcyjne i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Producent odpowiada za wybrane materiały, a także wykorzystane technologie, dlatego możemy Państwa zapewnić, że nasze konstrukcje powstają w najlepszych warunkach od początku do końca. Możemy też zaoferować Państwu atrakcyjne ceny produktów.

© www.zamekdebno.pl.