Muzyka i rozrywka
Zespół coverowy

Organizując ślub, przychodzi moment, w którym należy wybrać zespół weselny. Aby zapewnić sobie doskonałą zabawę do samego rana przy swoich ulubionych rytmach (zarówno polskich, jak i zagranicznych), zapraszamy do skorzystania z usług FireBand. Szczegóły oferty znaleźć można na witrynie internetowej - zapraszamy!

VOC Szkoła - nauka śpiewu

W naszej szkole muzycznej nauka śpiewu prowadzona jest przez najlepszych nauczycieli, którzy posiadają indywidualne osiągnięcia w tej dziedzinie. Jeżeli chcesz nauczyć się śpiewać to koniecznie zapisz się do naszej szkoły. Z pewnością u nas dokonasz sporych postępów. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

Rancho

Zapraszamy na najpiękniejsze rancho w Polsce. Dysponujemy ogromnym terenem, którego spokój i urok pomaga wyciszyć się nawet najbardziej zabieganym ludziom. Domek dla gości jest położony w sosnowym zagajniku, a w każdym pokoju znajdą Państwo łazienkę, telewizor i internet. Najważniejszą częścią ośrodka są jednak nasze konie: dziesięć wierzchowców rasy American Quarter Horse, ułożonych i przygotowanych do pracy tak z dziećmi, jak i dorosłymi o każdym poziomie zaawansowania w jeździectwie. Istnieje także możliwość przyjechania z własnym koniem.

Zespół muzyczny na wesele

Nasz zespół muzyczny na wesele cieszy się ogromną popularnością. Podchodzimy bowiem indywidualnie do każdego przyjęcia weselnego, nawiązujemy kontakt z gośćmi weselnymi, potrafimy poderwać do zabawy zarówno młodzież, jak i seniorów. Przykładamy wagę również do pięknej oprawy wesela - dlatego występujemy w eleganckich i oryginalnych strojach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam ten wyjątkowy dzień będzie ciepło wspominany nie tylko przez Parę Młodą, ale także przez wszystkich gości weselnych.

© www.zamekdebno.pl.