Muzyka i rozrywka
Szachy drewniane turniejowe

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja elementów do gier planszowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się szachy drewniane turniejowe. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiału. W sprzedaży dostępne są całe zestawy lub pojedyncze elementy w różnych kolorach.

Laser tag

W firmie Wielka Spluwa doskonale wiemy, co znaczy dobra zabawa pełna emocji. Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu nietuzinkowe wrażenia podczas rozgrywek laser-tag w Poznaniu. Oferujemy szereg atrakcji na urodziny dla dzieci, wieczory kawalerskie czy imprezy integracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie.

Place zabaw dla dzieci producent

Podstawą naszej oferty są atrakcyjne i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Producent odpowiada za wybrane materiały, a także wykorzystane technologie, dlatego możemy Państwa zapewnić, że nasze konstrukcje powstają w najlepszych warunkach od początku do końca. Możemy też zaoferować Państwu atrakcyjne ceny produktów.

Turystyka offroadowa

Szukasz przygody i niezapomnianych emocji? Czeka na Ciebie adrenalina, ekscytujące trasy i malownicze widoki, które można podziwiać tylko z offroadowego pojazdu. Nasze firmy oferują wiele różnorodnych atrakcji - zaczynając od wycieczek dla początkujących, a kończąc na zaawansowanych rajdach. Rabaty na pierwsze zlecenie, profesjonalne wsparcie i gwarancja bezpieczeństwa sprawią, że ta forma spędzenia wolnego czasu stanie się Twoją pasją na lata! Sprawdź oferty już teraz i przeżyj przygodę swojego życia. Nie czekaj! Turystyka offroadowa gwarantuje Ci nietuzinkowe doświadczenia, pełne przygód i niezapomnianych wrażeń. Zaufaj nam i odkryj prawdziwą moc offroadu!

Babski comber

Nasz zespół słynie z cyklicznych imprez dla pań odbywających się w marcu. Babski comber to potężna dawka dobrego humoru oraz szalonej zabawy. Imprezom towarzyszy motyw przewodni - w ubiegłych latach była to m.in. Seksmisja, Muppet Show i nie tylko. Występy trwają około 3,5 godziny plus ewentualne bisy.

© www.zamekdebno.pl.