Muzyka i rozrywka
Szachy drewniane turniejowe

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja elementów do gier planszowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się szachy drewniane turniejowe. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiału. W sprzedaży dostępne są całe zestawy lub pojedyncze elementy w różnych kolorach.

wynajem stołów

Od lat prowadzimy wypożyczalnię mebli plenerowych na różnego rodzaju wydarzenia. Z naszą pomocą, Twoja impreza okolicznościowa będzie organizacyjnym sukcesem. Oferujemy wynajem stołów, krzeseł oraz obrusów i kompletnej zastawy. Kompleksowo obsługujemy od strony logistycznej wesela, komunie, konferencje oraz branżowe targi.

Laser tag

W firmie Wielka Spluwa doskonale wiemy, co znaczy dobra zabawa pełna emocji. Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu nietuzinkowe wrażenia podczas rozgrywek laser-tag w Poznaniu. Oferujemy szereg atrakcji na urodziny dla dzieci, wieczory kawalerskie czy imprezy integracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie.

DJ i wodzirej Rybnik

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny DJ na wesele, Rybnik jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów. Przygotowane przez nas play listy pozwolą na zaspokojenie wymagań wszystkich klientów. Nasze usługi wykorzystywane są przez wszystkie osoby przygotowujące się do tego typu rodzinnych uroczystości. Dzięki nam będziecie mieli pewność, że Wasze zabawa będzie udaną i potraw do białego rana. Zapewniamy Wam także najbardziej atrakcyjne ceny na rynku, pozwalające na uzyskanie odpowiednich oszczędności.

Place zabaw dla dzieci producent

Podstawą naszej oferty są atrakcyjne i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Producent odpowiada za wybrane materiały, a także wykorzystane technologie, dlatego możemy Państwa zapewnić, że nasze konstrukcje powstają w najlepszych warunkach od początku do końca. Możemy też zaoferować Państwu atrakcyjne ceny produktów.

© www.zamekdebno.pl.