Prawo i społeczeństwo
Adwokat w Bydgoszczy

Pracownicy kancelarii prawnej Montowski doradzają przedsiębiorcom w ramach prawa korporacyjnego, podatkowego, karnego oraz pracy i ubezpieczeń. Częste zmiany regulacji prawnych wymagają, aby prawo działalności gospodarczej było przestrzegane i niosły za sobą zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstw - a zadba o to na pewno nasz adwokat. Bydgoszcz zaprasza do profesjonalnej kancelarii prawnej z tradycjami.

Kancelaria adwokacka Szczecin

Znajdująca się w Szczecinie kancelaria adwokacka zajmuje się obsługą zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Zespół adwokatów zajmuje się przede wszystkim doradztwem prawnym z zakresu takich dziedzin, jak prawo rodzinne, cywilne, czy też karne bądź gospodarcze. Poza tym prawnicy sporządzają wzory dokumentów i występują przed sądem.

Oddłużanie Poznań

Zajmujemy się pomocą osobom, które borykają się z problemem bieżących spłat rat zaciągniętych kredytów gotówkowych, towarowych lub pożyczek. Oddłużanie osób fizycznych czy przedsiębiorców realizujemy na terenie Poznania. Ponadto, kancelaria kontaktuje się w imieniu klienta z wierzycielami oraz prowadzi negocjacje z firmami windykacyjnymi.

Adwokat prawo karne Warszawa

Pomocy dla zatrzymanych lub aresztowanych oraz doradztwa zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych udziela adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne. Świadczona jest również usługa reprezentacji na różnych etapach postępowania. Nasza kancelaria znajduje się w dwóch lokalizacjach w Warszawie.

Czyszczenie odzieży roboczej

Zajmujemy się utrzymaniem czystości w obiektach usługowych i przemysłowych na terenie Torunia. Oferujemy również bezpieczne czyszczenie odzieży roboczej, a doświadczenie zdobyliśmy produkując przez lata ubrania dla pracowników firm. Oprócz usług pralniczych, proponujemy też naprawę ubrań, a także ich wynajem.

Kancelaria Prawa Rodzinnego

Udzielanie porad, sporządzanie pozwów i pism procesowych, reprezentowanie Klientów w sądzie oraz uczestniczenie w mediacjach - nasza kancelaria prawa rodzinnego dostosowuje zakres świadczonej pomocy do potrzeb Klientów. Zajmujemy się postępowaniami dotyczącymi rozwodów, separacji, alimentów, ustalenia opieki nad dzieckiem oraz podziałem majątku.

Usługi porządkowe

Jeśli szukacie Państwo firmy, która podejmie się dbania o utrzymanie czystości w Waszym domu, biurze, sklepie, lokalu użytkowym czy obiekcie przemysłowym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Atos. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi porządkowe, oferowane zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachowy poziom wykonania.

sporządzanie aktów notarialnych

Jan Borski świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów dotyczących przeniesienia nieruchomości, wierzytelności i ich zabezpieczenia, a także spraw spadkowych i majątkowych małżeńskich. W swojej kancelarii z siedzibą w Szczecinie, notariusz przygotowuje umowy sprzedaży, przedwstępne, deweloperskie, zniesienia współwłasności, a także o podział majątku, odwołanie testamentu oraz przygotowuje Akty Poświadczenia Dziedziczenia. Termin wizyty należy ustalić wcześniej droga telefoniczną lub mailową.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna w Płocku świadczy usługi klientom indywidualnym oraz firmom. Nasi adwokaci udzielają porad z zakresu między innymi prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego. Pomagają także w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym w sytuacjach związanych z ubezpieczeniami społecznymi oraz wygaśnięciem umowy.

Odbiór opon

Nasza firma zajmuje się odbiorem i utylizacją starych, zużytych opon. Niezależnie od typu opony - przyjmujemy takie od samochodów osobowych, ciężarowych, a nawet takie przeznaczone dla maszyn rolniczych lub budowlanych. Oprócz tego zabieramy inne odpady gumowe. Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin odbioru.

Kancelaria prawo karne Łódź

W kancelarii w Łodzi pracuje wiele osób specjalizujących się w różnych gałęziach prawa, w tym adwokat karny. Świadczy on wsparcie zarówno dla poszkodowanych, jak i dla oskarżonych i podejrzanych. Wsparciem może być doradztwo, sporządzanie pism, czy prowadzenie spraw. Może on prowadzić sprawy, których przedmiotem jest bójka, znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej lub zgwałcenie, ale także np. nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, jak i również kradzież lub podrabianie dokumentów.

Porady prawne online

Skorzystaj z wielkich możliwości jakie daje internet i bez wychodzenia z domu uzyskaj porady prawne online. Kancelaria udziela odpowiedzi na przesłane zapytania Klientów, przedstawia wszelkie szczegóły współpracy i zawsze dajemy odpowiedź w przeciągu 24 godzin. Zajmujemy się różnymi sprawami, również tymi najbardziej skomplikowanymi.

© www.zamekdebno.pl.