Prawo i społeczeństwo
Adwokat w Bydgoszczy

Pracownicy kancelarii prawnej Montowski doradzają przedsiębiorcom w ramach prawa korporacyjnego, podatkowego, karnego oraz pracy i ubezpieczeń. Częste zmiany regulacji prawnych wymagają, aby prawo działalności gospodarczej było przestrzegane i niosły za sobą zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstw - a zadba o to na pewno nasz adwokat. Bydgoszcz zaprasza do profesjonalnej kancelarii prawnej z tradycjami.

Monitoring ornitologiczny

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu analizy terenów przyrodniczych. Wykonujemy m. in. monitoring ornitologiczny dla elektrowni i farm wiatrowych, a także przeprowadzamy ekspertyzy terenu na potrzeby remontów i nowych inwestycji drogowych i lotniskowych. Doradzamy również jak zadbać o ekologiczne zagospodarowanie terenu.

Odpowiedź na pozew o alimenty

Pisma sądowe powinny spełniać określone wymagania formalne. Odpowiedź na pozew o alimenty musi w sposób merytoryczny odnosić się do argumentacji powoda. Jest to pismo procesowe i dlatego powinno zawierać oznaczenie sądu, do którego jest kierowane, dane przedstawicieli i pełnomocników, dokładnie określone żądania oraz powołanie dowodów.

Służebność przesyłu odszkodowanie

Wiemy doskonale na czym polega służebność przesyłu. Odszkodowanie w tej kwestii jest niezwykle trudne do uzyskania, jednak z naszą pomocą będą Państwo mogli zadbać odpowiednio o swój komfort. Zapewniamy, że to właśnie szansa jaką daje świadczenie z tego tytułu pozwalają na komfortowe życie, bez martwienia się konkretne konsekwencje, które mogą się pojawić w wyniku działania różnego rodzaju konstrukcji, czy sił. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej firmy.

notariusz Góra Kalwaria

Założycielem naszej kancelarii jest notariusz Patrycja. Świadczymy pomoc w postaci stworzenia odpisów, poświadczeń oraz protokołów po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania, np. poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy. Oferowane przez nas usługi są regulowane przez ogólnie przyjęte standardy czynności notarialnych. Wszystkich, którzy potrzebują konsultacji przyjmujemy w biurze w Warszawie.

Kancelaria adwokacka Szczecin

Znajdująca się w Szczecinie kancelaria adwokacka zajmuje się obsługą zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Zespół adwokatów zajmuje się przede wszystkim doradztwem prawnym z zakresu takich dziedzin, jak prawo rodzinne, cywilne, czy też karne bądź gospodarcze. Poza tym prawnicy sporządzają wzory dokumentów i występują przed sądem.

© www.zamekdebno.pl.