Prawo i społeczeństwo
Adwokat w Bydgoszczy

Pracownicy kancelarii prawnej Montowski doradzają przedsiębiorcom w ramach prawa korporacyjnego, podatkowego, karnego oraz pracy i ubezpieczeń. Częste zmiany regulacji prawnych wymagają, aby prawo działalności gospodarczej było przestrzegane i niosły za sobą zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstw - a zadba o to na pewno nasz adwokat. Bydgoszcz zaprasza do profesjonalnej kancelarii prawnej z tradycjami.

Kancelaria adwokacka Szczecin

Znajdująca się w Szczecinie kancelaria adwokacka zajmuje się obsługą zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Zespół adwokatów zajmuje się przede wszystkim doradztwem prawnym z zakresu takich dziedzin, jak prawo rodzinne, cywilne, czy też karne bądź gospodarcze. Poza tym prawnicy sporządzają wzory dokumentów i występują przed sądem.

Adwokat prawo karne Warszawa

Pomocy dla zatrzymanych lub aresztowanych oraz doradztwa zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych udziela adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne. Świadczona jest również usługa reprezentacji na różnych etapach postępowania. Nasza kancelaria znajduje się w dwóch lokalizacjach w Warszawie.

Czyszczenie odzieży roboczej

Zajmujemy się utrzymaniem czystości w obiektach usługowych i przemysłowych na terenie Torunia. Oferujemy również bezpieczne czyszczenie odzieży roboczej, a doświadczenie zdobyliśmy produkując przez lata ubrania dla pracowników firm. Oprócz usług pralniczych, proponujemy też naprawę ubrań, a także ich wynajem.

Kancelaria Prawa Rodzinnego

Udzielanie porad, sporządzanie pozwów i pism procesowych, reprezentowanie Klientów w sądzie oraz uczestniczenie w mediacjach - nasza kancelaria prawa rodzinnego dostosowuje zakres świadczonej pomocy do potrzeb Klientów. Zajmujemy się postępowaniami dotyczącymi rozwodów, separacji, alimentów, ustalenia opieki nad dzieckiem oraz podziałem majątku.

Usługi porządkowe

Jeśli szukacie Państwo firmy, która podejmie się dbania o utrzymanie czystości w Waszym domu, biurze, sklepie, lokalu użytkowym czy obiekcie przemysłowym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Atos. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi porządkowe, oferowane zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachowy poziom wykonania.

sporządzanie aktów notarialnych

Jan Borski świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów dotyczących przeniesienia nieruchomości, wierzytelności i ich zabezpieczenia, a także spraw spadkowych i majątkowych małżeńskich. W swojej kancelarii z siedzibą w Szczecinie, notariusz przygotowuje umowy sprzedaży, przedwstępne, deweloperskie, zniesienia współwłasności, a także o podział majątku, odwołanie testamentu oraz przygotowuje Akty Poświadczenia Dziedziczenia. Termin wizyty należy ustalić wcześniej droga telefoniczną lub mailową.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna w Płocku świadczy usługi klientom indywidualnym oraz firmom. Nasi adwokaci udzielają porad z zakresu między innymi prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego. Pomagają także w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym w sytuacjach związanych z ubezpieczeniami społecznymi oraz wygaśnięciem umowy.

Kancelaria prawo karne Łódź

W kancelarii w Łodzi pracuje wiele osób specjalizujących się w różnych gałęziach prawa, w tym adwokat karny. Świadczy on wsparcie zarówno dla poszkodowanych, jak i dla oskarżonych i podejrzanych. Wsparciem może być doradztwo, sporządzanie pism, czy prowadzenie spraw. Może on prowadzić sprawy, których przedmiotem jest bójka, znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej lub zgwałcenie, ale także np. nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, jak i również kradzież lub podrabianie dokumentów.

Komornik sądowy

Aneta Szczepańska to komornik sądowy, który działa przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu. Jest ona osobą właściwą do prowadzenia spraw o egzekucję z nieruchomości. Aby dowiedzieć się więcej na temat obszaru działania a także zapoznać się z pozostałymi informacjami na temat prowadzonej działalności należy odwiedzić stronę internetową komornikczestochowa.com.

Prawo cywilne Kraków

Wsparcie w sporządzaniu pism, składaniu wniosków lub zbieraniu niezbędnej dokumentacji? Nasz zespół adwokatów postara się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże znaleźć rozwiązanie problemu. Zajmujemy się sprawami opisywanymi przez prawo cywilne, a Kraków jest naszą siedzibą od wielu lat. Znajdziesz nas na Olszy.

Montaż kamer na budynku

Przedsiębiorstwo zajmuje się zakładaniem systemów automatyzujących otwieranie i zamykanie bram oraz systemów alarmowych. Dodatkowo zakłada monitoring. Montaż kamer na budynkach jest nieinwazyjny, a działają one w systemach cyfrowych lub analogowych. Ponadto można zlecić firmie zainstalowanie domofonów oraz alarmów.

Adwokat rozwód Warszawa

W naszej kancelarii zajmujemy się pomocą z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, pracy, oświaty, a także rodzinnego. Nasz adwokat, który pracuje głównie na terenie Warszawy i okolic, pomaga rodzinom, które przechodzą przez rozwód, udzielając porad prawnych, a także reprezentując klienta przed organami wymiaru sprawiedliwości.

© www.zamekdebno.pl.