Prawo i społeczeństwo
Adwokat w Bydgoszczy

Pracownicy kancelarii prawnej Montowski doradzają przedsiębiorcom w ramach prawa korporacyjnego, podatkowego, karnego oraz pracy i ubezpieczeń. Częste zmiany regulacji prawnych wymagają, aby prawo działalności gospodarczej było przestrzegane i niosły za sobą zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstw - a zadba o to na pewno nasz adwokat. Bydgoszcz zaprasza do profesjonalnej kancelarii prawnej z tradycjami.

Monitoring ornitologiczny

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu analizy terenów przyrodniczych. Wykonujemy m. in. monitoring ornitologiczny dla elektrowni i farm wiatrowych, a także przeprowadzamy ekspertyzy terenu na potrzeby remontów i nowych inwestycji drogowych i lotniskowych. Doradzamy również jak zadbać o ekologiczne zagospodarowanie terenu.

Odpowiedź na pozew o alimenty

Pisma sądowe powinny spełniać określone wymagania formalne. Odpowiedź na pozew o alimenty musi w sposób merytoryczny odnosić się do argumentacji powoda. Jest to pismo procesowe i dlatego powinno zawierać oznaczenie sądu, do którego jest kierowane, dane przedstawicieli i pełnomocników, dokładnie określone żądania oraz powołanie dowodów.

Służebność przesyłu odszkodowanie

Wiemy doskonale na czym polega służebność przesyłu. Odszkodowanie w tej kwestii jest niezwykle trudne do uzyskania, jednak z naszą pomocą będą Państwo mogli zadbać odpowiednio o swój komfort. Zapewniamy, że to właśnie szansa jaką daje świadczenie z tego tytułu pozwalają na komfortowe życie, bez martwienia się konkretne konsekwencje, które mogą się pojawić w wyniku działania różnego rodzaju konstrukcji, czy sił. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej firmy.

Kancelaria adwokacka Szczecin

Znajdująca się w Szczecinie kancelaria adwokacka zajmuje się obsługą zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Zespół adwokatów zajmuje się przede wszystkim doradztwem prawnym z zakresu takich dziedzin, jak prawo rodzinne, cywilne, czy też karne bądź gospodarcze. Poza tym prawnicy sporządzają wzory dokumentów i występują przed sądem.

Odszkodowanie za opóźniony lot

Mimo, iż wypłacenie rekompensaty jest obowiązkiem ciążącym na przewoźniku, tylko nieliczni pasażerowie decydują się ubiegać o odszkodowanie za opóźniony lot, lub taki, który zupełnie anulowano. W naszej kancelarii prawniczej pomagamy poszkodowanym podróżnym uzyskać zadośćuczynienie, bez obciążania ich kosztami procesowymi w razie odmowy świadczenia.

Oddłużanie Poznań

Zajmujemy się pomocą osobom, które borykają się z problemem bieżących spłat rat zaciągniętych kredytów gotówkowych, towarowych lub pożyczek. Oddłużanie osób fizycznych czy przedsiębiorców realizujemy na terenie Poznania. Ponadto, kancelaria kontaktuje się w imieniu klienta z wierzycielami oraz prowadzi negocjacje z firmami windykacyjnymi.

Adwokat prawo karne Warszawa

Pomocy dla zatrzymanych lub aresztowanych oraz doradztwa zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych udziela adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne. Świadczona jest również usługa reprezentacji na różnych etapach postępowania. Nasza kancelaria znajduje się w dwóch lokalizacjach w Warszawie.

© www.zamekdebno.pl.